VÝLET DO ZOO – 5. B

Jednoho krásného dne jsme se třídou vyrazili na výlet do ZOO.

Přijeli jsme a rozdělili se do skupinek. Následně jsme se rozešli a vydali po ZOO. Viděli jsme tam plno ohromných zvířat, která se jen tak nevidí – plameňáky, želvy, kozy, tygry, opice a spoustu dalších.

První sraz byl u hrochů, kde jsme se spočítali a zase rozešli. Poté jsme navštívili akvárium s rybami, poté hady, slony, žirafy a zebry. U žiraf jsme měli další sraz, po přepočítání jsme opět pokračovali dále.

Cestou zpět jsme se trochu najedli, koupili si pití a vyrazili k poslednímu srazu. Tam jsme se opět spočítali a vydali se k východu, kde jsme si zašli na záchod a potom do obchodu se suvenýry. Po nakoupení dárečků jsme šli čekat na trolejbus, který nás odvezl až na konečnou zastávku, kde jsme přestoupili na autobus a ten nás zavezl ke škole.

Celý výlet jsem si moc užil a rád pojedu zase.

Matyáš Tofel, žák 5. B