Vybíjená děvčat

Dne 21. dubna se naše dívky z 3. – 5. ročníku vydaly do Frýdku-Místku, aby změřily své síly s ostatními městskými družstvy ve vybíjené. V konkurenci tří městských škol a školy z Krmelína si naše děvčata vedla výborně. Po první výhře nad 1. ZŠ a další výhrou v prodloužení s domácí 6. ZŠ, přišel na řadu zápas o první místo právě s týmem z Krmelína. Bohužel ten naše družstvo prohrálo a tak nakonec skončilo na druhém místě, když ještě v posledním utkání děvčata porazila tým ze 4. ZŠ.

Holkám za snahu a bojovnost gratulujeme. A kdo nás reprezentoval? Sára Javorová z 3. A a holky z pátých tříd ve složení: Veronika Vlochová, Simona Němcová, Kamila Foldynová, Patricie Dybová, Martina Luxová, Pavlína Hyrníková, Bára Kotásková, Jana Sprinzová, Vendula Andrlová, Tereza Smítalová a Vendula Vroblová.

Marek Veselka

vyb16-01vyb16-02vyb16-03vyb16-04vyb16-05vyb16-06vyb16-08vyb16-09