VOLEJBALOVÝ STŘÍBRNÝ POHÁR CHLAPCŮ

V pátek 26. 5. 2023 se naši chlapci ze 7. – 9. ročníku vydali odehrát na 8. ZŠ ve Frýdku-Místku okresní kolo ve volejbalu.

Sjelo se zde 6 škol, byly to: ZŠ Návsí, Paskov, Frýdlant TGM, gymnázium P. Bezruče místní 8. ZŠ a naše škola. Byly nalosovány 2 základní skupiny. Naše družstvo se nejprve utkalo s 8. ZŠ a poté s Frýdlantem. Oba zápasy chlapci vyhráli a postoupili mezi 4 nejlepší týmy.

Ve finálové skupině vyhráli nad školou z Návsí a bohužel nestačili na družstvo gymnázia P. Bezruče, se kterým prohráli. Z tohoto turnaje si odnesli stříbrný pohár s diplomem a každý z chlapců dostal stříbrnou medaili.

Naši školu reprezentovali tito hoši: Daniel Strnadel jako kapitán, Stanislav Novotný, Rodion Zelinskyi, Rostislav Andrle, Patrik Funiok, Adam Broda, Marek Michna, Dominik Gola, Albert Vykoukal a Marek Šrubař.

Děkujeme chlapcům za skvělý výkon a reprezentaci naší školy.

Markéta Muroňová