Velký úspěch divadla a sólistů na krajské soutěži Ars – Poetica, Puškinův památník

8.4.2016 zažili členové školního divadla ( Ondřej Čajka, Anežka Švrčková, Tereza Havlíková, Natálie Pelzlová, Viliam Horečka a Eduard Muroň)  a sólistky školního sboru Caro ( Karolína Popelková a Kristýna Maťaťová) velký úspěch!  Na krajské soutěži ARS  POETIKA- Puškinův památník 2016 v kategorii pěvecké získali 1.místo a postupují do celostátního kola a v kategorii mluveného slova -divadelní vystoupení se umístili na 2.místě. V sále kinaK3 v Bohumíně předvedli žáci vynikající výkony, za které byli odměněny nejenom vítězstvím, ale také obrovským potleskem publika a uznáním poroty za perfektní vystoupení.  Členové divadla vystoupili s vlastní verzi pohádky o Sněhurce. Celou ji odehráli v ruském jazyce, ačkoliv někteří členové se ruštinu vůbec neučí. Tereza Havlíková získala dokonce zvláštní cenu poroty za skvělý herecký výkon. Hudební vystoupení Kristýny Maťaťové a Karolíny Popelkové  dojetím rozplakalo nejedno oko. Děkujeme žákům za nádhernou reprezentaci sebe a školy, paní učitelkám Kajzarové a Halamové  za jejich přípravu.

f3 f2 f1