Velikonoční laťka

Dne 18. dubna se naše škola zúčastnila závodu ve skoku vysokém, který probíhal na ZŠ Morávka. Za účastí tří škol – Raškovice, Morávka, Sedliště se zde konal skok vysoký přes laťku, který probíhal ve třech kategoriích. Kategorie děvčat 6. – 9 třída, kategorie chlapců 6. – 7. ročník a kategorie chlapců 8. – 9. ročník.

Naši školu reprezentovalo pouze 13 žáků, neboť některé děti odmítly jet, což možná ovlivnilo i naše celkové výsledky. Nicméně jsme se nakonec dočkali úspěchu v podobě třetího místa Stely Húskové v kategorii děvčat, třetího místa Jana Málka v kategorii chlapců 8. -9. ročník a vítězství Bruna Tatarka v téže kategorii, který svým výkonem 160 cm výrazně přeskočil druhého v pořadí.

Všem výhercům gratulujeme a všem reprezentantům školy děkujeme za účast a dobré chování.

Marek Veselka