VÁNOČNÍ TURNAJ V PŘEHAZOVANÉ

Dne 18. prosince 2019 se na naší škole uskutečnil vánoční turnaj v přehazované. Soupeřili mezi sebou žáci prvního stupně (3. – 5. ročník) a žáci druhého stupně (6. – 9. ročník). Žáci však měli možnost vytvořit i družstva napříč ročníky.

Na prvním stupni se sešlo osm družstev (Rašky, Snipeři, R.O.K.A.I., Dragoni, Velká 7, Kubův Koblih, Holky ze 4. A, Býkovice) a na druhém stupni 12 družstev (Nubíci, Nekorektní flegmatici, Bubáci, Jurošovic oddíl, Majsneři, Nám je to jedno, Nuly, Komiksaři, Lasagna gang, Ostudy, Burítovci, Machři).

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde postupně sehrály zápasy každý s každým. Poté se utkaly týmy z obou skupin, podle umístění.

Umístění:

1. Stupeň
  • O.K.A.I. e-sport (Vilém Stříž, Adam Rusňák, Jan Popelka, Štěpán Palenič, Matěj Audy, Michal Ručka, Tonda Ochman)
  • Snipeři (Eliška Pohludková, Stela Bonková, Barbora Novotná, Albert Vykoukal, Tomáš Vitásek, Marek Šrubař, Lotka Pánková)
  • Kubův koblih (Jakub Klanica, Matěj Ruprecht, Oziáš Maňhal, Josef Ošťádal, Tomáš Klimánek, Tobiáš Jurga, Tomáš Kaniok)

Další umístění: 4. místo-  Holky ze 4. A, 5. místo –  Býkovice, 6. místo – Dragoni, 7. místo – Rašky, 8. místo – Velká 7

1. Stupeň
  • Majsneři (Robin Foldyna, Vanessa Strašilová, Tomáš Garba, Dominik Dorociak, Simona Blahutová)
  • Jurošovic oddíl (Ondřej Pohludka, Filip Država, Pavlína Hyrniková, Tereza Smítalová, Veronika Vlochová)
  • Nám je to jedno (Matěj Kohut, Šimon Ochman, Vojtěch Ochman, Filip Čapčuch, Marek Pokorný)

Další umístění: 4. místo-  Ostudy, 5. místo –  Flegmatici, 6. místo – Machři, 7. místo – Burítovci, 8. místo – Bubáci, 9. místo – Komiksaři, 10. místo – Nubíci, 11. místo – Nuly, 12. místo – Lasagna gang

Děkujeme všem žákům, rozhodčím i zapisovatelkám 🙂