Vánoční turnaj v minivolejbale na 6.ZŠ

SAM_3686 (2)V úterý 20.12.2016 se 25 žáků naší školy s paní učitelkou Muroňovou a paní trenérkou Věrkou Kurečkovou vypravilo na vánoční turnaj v minivolejbale, který se konal na 6. ZŠ ve Frýdku – Místku. Na tento turnaj přijelo mnoho škol z našeho kraje a sešlo se zde 300 dětí. Ty hrály za svou barvu podle věku. Naše škola měla zastoupení ve všech barvách. Po náročném dopoledni přišlo konečně vyhlašování výsledků. Tentokrát byly družstva vyhodnoceny za výkon ve své skupině a následně byly sečteny výsledky škol. Naše děti nezklamaly a vybojovaly spoustu cenných umístění – viz výsledky níže. Díky těmto mnoha úspěchům jsme si do školy s sebou přivezli pohár za 1. místo za celkově nejlepší umístění mezi přítomnými školami. Děkujeme dětem za reprezentaci a velkou snahu.

Výsledky našich žáků:

Žlutá barva: 34 družstev, 6 skupin

Barbora Novotná a Stela Bonková – 1. místo

Jakub Klanica a Šarlota Pánková – 2. místo

Oranžová kategorie: 44 družstev, 8 skupin

Daniel Strnadel a Stanislav Novotný – 1. místo; Daniel byl oceněn pohárem za nejlepšího hráče barvy

Karolína Kurečková a Ema Bonková – 1. místo

Veronika Opatrná a Katka Klimánková -1.místo

Vendula Ožanová a Veronika Macková.-3.místo

Červená kategorie: 10 družstev ( hráli každý s každým)

Dominik Dorociak a Ondřej Skotnica -3.místo

Simona Blahutová a  Lidka Hlisnikovská – 9.místo