VÁNOČNÍ STROM 2023

Ve čtvrtek 30. 11. bylo ve škole veselo. Odpoledne jsme se sešli venku, kde jsme si všichni, kdo mají rádi koledy, společně zazpívali za doprovodu kytary a akordeonu. Poté se rozsvítil náš krásný vánoční strom před školou a my se přesunuli dovnitř.

Po celé škole probíhal vánoční jarmark, ze kterého až oči přecházely. K mání byly nejen sladké dobroty, cukroví, perníčky, horká čokoláda, punče, ale také spousta krásných výrobků od našich šikovných žáků, nebo jejich rodičů.

Některé třídy měly svůj vlastní program, zpívalo se, tvořilo a mlsalo. Všechny nás ale spojovala krásná předvánoční atmosféra, pohoda a radost z toho, že se můžeme navzájem společně potkat a uvítat tak ten nejkrásnější měsíc v roce, prosinec. 🙂

Ivona Lemon