VÁNOČNÍ PŘEHAZOVANÁ

Dne 21. 12. 2021 se na naší škole uskutečnil již tradiční turnaj v přehazované. Do soutěže se mohly přihlásit děti od 4. do 9. tříd. Týmy byly rozděleny do dvou kategorií – mladší žáci – čtvrtá až šestá třída, kteří hráli v šestičlenných týmech s jedním náhradníkem a starší žáci – šestá až devátá třída, kteří hráli ve čtyřčlenném týmu, také s využitím jednoho náhradníka.

Zájem o akci byl opravdu velký, v mladších žácích se nám přihlásil 6 týmů, ve starší kategorii také 6 týmů.

Mladší kategorii zcela ovládl tým z 6. A a 6. C. LOPATY a získali krásné první místo: M. Babulík, J. Ošťádal, M. Ruprecht, D. Gola, T. Vitásek, T. Jurga.

Na druhém místě se umístil tým z 6. B a 6. C Elmatabakas ve složení: B. Novotná, S. Bonková, M. Pavlů, T. Naji Hmoodová, K. Naji Hmoodová, E. Pohludková, M. Šrubař.

Na třetím místě se umístil tým z 6. A. Na co název ve složení: A. Zápotocká, K. Škarabellová, M. Bartoňová, E. Surmová, J. Bártková, E. Surmová, A. Ramíková, G. Strnadlová.

Ve starší kategorii, již bylo utkání velmi napínavé, ale nakonec zaslouženě zvítězil tým z 9. A.  LOKOMOTIVY ve složení: M. Kohut, Š. Ochman, L. Hlisnikovská, A. Babulíková a O. Skotnica.

Na druhém místě se umístil tým z 8. A. a 8. B. Loupáků: V. Ožanová, V. Macková, D. Strnadel, M. Michna, P. Namyslo.

Třetí místo získal tým Drtiči pal do z 9. B.: V. Hrubiš, J. Čagala, J. Drastich, A. Sysalová.

S organizací celého turnaje nám svědomitě pomáhala třída 6. B, která zajišťovala hladký průběh utkání. Patří jí velké díky, neboť byli všichni moc šikovní.

Samozřejmě nesmím opomenout na rozhodčí. Pro starší kategorii odpískala svědomitě všechna utkání Ema Babulíková z 9. A. a pro mladší kategorii byl k dispozici Matěj Kohut opět z 9. A. Děkujeme.

Další velký dík patří panu učiteli Ing. Janu Sonnkovi, který zápasy společně se mnou pískal, a nakonec nám odpískal i finálový zápas. Skvěle zajistil i rychlý průběh vyhodnocení a vyhlášení výsledků.

Děkuji za skvělou spolupráci, gratuluji vítězům, zbylým týmům děkuji za účast a již se těším na další ročník.

Markéta Juřicová