Štafetový pohár

Dne 26. 4. se naše škola zúčastnila štafetového poháru, který se uskutečnil na stadionu Slezan ve Frýdku-Místku. Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích (žáci 2. -3. ročníků, žáci 4. – 5. ročníků a smíšená štafeta). Jelikož soutěžilo 9 škol, byli jsme rozděleni do dvou skupin.

Do první skupiny byly zařazeny tyto školy: Staříč, Chlebovice, Raškovice, Příbor a Štramberk. Složení druhé skupiny bylo následující: 6. ZŠ, 7. ZŠ, 8. ZŠ a Staré Město.

V naší skupině jsme byli nejrychlejší a všechny štafety s velkým náskokem vyhráli. Bohužel to však časově nestačilo na soupeře z druhé skupiny. I přes ztížené běžecké podmínky jsme vybojovali krásné druhé místo ve štafetě 4. – 5. tříd a třetí místo ve smíšené štafetě. Celkově se naši ve všech štafetách umístili na 3. místě za 8. ZŠ a 7. ZŠ.

Za úspěšnou reprezentaci školy a skvělé výkony děkuji těmto žákům: Markovi Michnovi, Rostislavovi Švrčkovi, Šarlotě Pánkové, Veronice Opatrné, Adéle Laníkové, Johaně Říhové, Stanislavovi Novotnému, Michalovi Ručkovi, Karolíně Kurečkové, Jáchymovi Foldynovi, Markovi Pokornému, Simoně Blahutové, Veronice Bezkidové, Filipovi Čapčuchovi, Václavovi Opatrnému, Vanesse Strašilové a Natálii Novákové.