SOUSTŘEDĚNÍ EKOTÝMU

Ve středu 5. 6. vzaly paní učitelka Mgr. Markéta Muroňová a praktikantka Vanessa Strašilová děti z Ekotýmu na výšlap na Švarnou Hanku a Bílý Kříž.

Sraz byl v 8 hodin před školou, odkud se potom všichni dostali autobusem na Visalaje. Počasí tentokrát vyšlo naprosto skvěle a všechno nám vycházelo hladce. Děti byly moc hodné a navíc se po cestě na vrchol účelně zastavovaly a různě poznávaly zvířata, stromy, listy, apod.

Na vrcholku si daly spoustu dobrot – například zelnou polévku, hranolky či Kofolu. Cestou zpátky jsme hráli zábavně-kolektivní hry (Slovní fotbal nebo Hádej kdo?). Za celý den ušli členové raškovického Ekotýmu 11 kilometrů. 🙂

Vanessa Strašilová, praktikantka ve 4. B a studentka 3. ročníku pedagogického lycea