RE-USE ANEB DRUHÝ ŽIVOT

Dejme nový život starým věcem, aby se nemusely zbytečně vyhodit a skončit tak na skládce.

Všichni si většinou rádi pořizujeme věci nové a ty staré často bezmyšlenkovitě vyhazujeme, i když jsou funkční a neopotřebované!

Vážení rodiče,

u příležitosti třídních schůzek, které se konají 9. ledna chystají děti z ekotýmu projekt RE-USE aneb Druhý život.

Jedná se o darování nepotřebných, ještě funkčních předmětů, jež byste jinak vyhodili do odpadu nebo sběrného dvora.

Pokud doma máte nějaký předmět, který je ještě funkční, zachovalý a již ho nevyužíváte, pošlete ho nejpozději v úterý (9. 1.) po svém dítěti třídnímu učiteli do školy.

Mnoho věcí např. knihy, hračky, drobná elektronika a spotřebiče (funkční mobily, fény, konvice,…), vybavení domácnosti, sportovní potřeby, bižuterie, dekorace a nevhodné vánoční dárky najdou svůj nový domov a dostanou šanci ještě na chvíli někoho potěšit.

V době konání třídních schůzek (9. 1.) od 15. hodiny budou tyto předměty vystaveny v přízemí nové budovy a budou k dispozici.

Pokud zde najdete něco, co ještě využijete, klidně si odneste.

Děkujeme za spolupráci

Ekotým + koordinátorky EVVO