RAŠKOVICKÁ POHORKA

Vážení rodiče, milí žáci – současní i bývalí, zdatní turisté a příznivci hor,

srdečně Vás zveme na 18. ročník RAŠKOVICKÉ POHORKY, kterou pořádá nyní netradičně před Vánoci ZŠ a MŠ Raškovice, a to 18. prosince 2021.  Je to takový malý předvánoční dárek všem, kteří rádi putují přírodou Beskyd. Protože je počasí nejisté, ponecháme jen jednu trasu od školy přes Jez ve Vyšních Lhotách na Prašivou. Startujeme 8.00 – 8.30 od školy, startovné 30 Kč, cíl na Prašivé je do 11.00, kde účastníci obdrží občerstvení, diplom a vlaječku, kterou opět malují žáci 8. ročníku.

Maminky, přijďte na POHORKU, pokud se chcete odreagovat od předvánočního shonu, nebo naopak, abyste měly na pečení klid, pošlete děti s manželem na naši akci, kterou pomáhají organizovat žáci 8. a 9. ročníku. Milí účastníci, na trase dodržujte protiepidemická opatření  a hlavně buďte opatrní při cestě z Prašivé.

Těšme se a přejme si co nejpříznivější počasí a krásné zážitky.

Za organizátory Dana Kuriplachová