PŘESPOLNÍ BĚH – OKRESNÍ KOLO

Ve středu 2. 10. 2024 se děvčata naší školy, které postoupila z okrskového kola, zúčastnila kola okresního v přespolním běhu. Zde již byla silná konkurence družstev, neboť se zde dostala pouze družstva, jež byla na prvních dvou místech v okrskových kolech.

V této silné konkurenci se povedlo děvčatům 8. a 9. tříd vybojovat krásné čtvrté místo a brala bohužel bramborovou medaili. Složení družstva – Barbora Novotná, Marie Kročová, Rozálie Ševčíková, Viktorie Gavlasová.

Děvčata 6. a 7. tříd svou kategorii vyhrála a postoupila do krajského kola. Navíc se Lucii Kohutové podařilo doběhnout na celkovém 3. místě. Složení našeho vítězného družstva – Lucie Kohutová, Barbora Huječková, Izabela Ruprechtová, Vilma Svobodová, Antonie Svozilová.

Holkám moc gratulujeme ke skvělému výsledku a bezvadné reprezentaci naší školy. V krajském kole budeme našim děvčatům držet pěsti, aby vše zvládla a dosáhla co nejlepších výsledků.

Markéta Juřicová