Poděkování obci Pražmo a Vyšní Lhoty

Každoročně obě obce ochotně přispívají finanční částkou na provoz školního sboru, obec Pražmo přispívá 50.000,-Kč a Vyšní Lhoty 20.000,-Kč, což je pro zajištění všech akcí a provozu sboru sice nepatrná, ale velmi důležitá finanční podpora.
Obci Pražmo bychom chtěli poděkovat za to, že vyslyšeli náš požadavek na dalších 50.000,-Kč na zakoupení nových knih do školní knihovny, a hlavně nové herní průlezky ve tvaru lodě na školní zahradu. Byl to sice okamžitý nápad, ale netušili jsme ani my, ani nikdo ze zapojených, že zrovna tato průlezka bude „hitem“ letošního školního roku. Dlouho se nestalo, aby děti ze školy odcházely s brekem poté, co je vyzvedávali rodiče ve školní družině. Věříme, že to nebylo jen kvůli průlezky.