PEDAGOGICKÁ PRAXE NAŠÍ BÝVALÉ ŽÁKYNĚ VANESSY STRAŠILOVÉ

V těchto dnech probíhá ve škole třítýdenní pedagogická praxe naší bývalé žákyně Vanessy Strašilové (absolventka 9. A 2020/2021), která momentálně studuje 2. ročník pedagogického lycea na AHOL – Střední odborné škole v Ostravě-Vítkovicích.

Pedagogické zkušenosti čerpá v rámci praxe ve třídě 3. A pod vedením paní učitelky Mgr. Markéty Muroňové, jež Vanessu seznamuje s provozem školy tzv. z druhé strany, náležitostmi učitelské profese, pedagogickou dokumentací a především s výukovými metodami a formami. Mimoto už Vanessa absolvovala náslechové hodiny českého jazyka (3. C, 6. B), anglického jazyka (3. B, 4. B, 5. A) a tělesné výchovy (5. ročník).

Ve volném čase se věnuje trénování mladších žaček ve volejbale, hře na klavír, školnímu divadlu a sboru. Velmi nás těší, že se Vanessa vrátila prostřednictvím praxe na svou základní školu a přejeme jí další úspěšná léta na pedagogické škole i pořád tak stejné nadšení pro učitelské povolání. 🙂