ORIENTAČNÍ BĚH 2023

Ve čtvrtek 27. 4.2023 se naše škola zúčastnila klání v rámci Slezské Brány 2. ročníku Orientačního běhu v Sedlištích.

Soutěžily děti od třetí do osmé třídy, v kategoriích chlapců a dívek. Děti soutěžily do šesté třídy ve dvojicích a sedmáci a osmáci soutěžili jako jednotlivci.

V celkem 12 kategoriích a v konkurenci šesti škol se nám podařilo získat celkem 7 prvních míst, jedno druhé místo a dvě třetí místa.

Všechny děti doběhly do cíle, nikdo se neztratil, ani nezranil a tak. Kromě rychlosti sportovci prokázali také skvělou orientaci v mapě.

Chtěla bych moc poděkovat všem zúčastněným sportovcům a přikládám umístění v jednotlivých kategoriích:

3. místo: 3. ročník H: Samuel Gardoš 3. B, Šimon Suszka 3. B; 4. ročník D: Beata Nevrlá 4. A, Marie Novotná 4. B

2. místo: 7. ročník H: Marek Šrubař 7. C

1. místo: 3. ročník D: Tara Lukáčová 3. B, Klára Skotnicová; 5. ročník H: Fabián Gardoš 5. B; 5. ročník D: Bára Huječková 5. B, Lucie Kohutová 5. B; 6. ročník H: Tomáš Sýkora 6. C, Patrik Gola 6. C; 6. ročník D: Adéla Kačmaříková 6. C, Julie Žižková 6. A; 7. ročník H: Albert Vykoukal 7. C; 7. ročník D: Ema Surmová 7. A

Markéta Juřicová