ORIENTAČNÍ BĚH

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 se naše škola zúčastnila závodu v Sedlištích v orientačním běhu. Soutěžily děti od 3. do 6. třídy (kategorie dívky a chlapci – dvojice) a 7. a 8. ročník v jednotlivcích.

Bylo velmi mrazivé počasí, ale naštěstí nepršelo. Když vylezlo sluníčko, tak jsme se trošku ohřáli. I přes chladné počasí, dokázali sportovci podat krásné výkony. Vyhráli jsme v jednotlivých kategoriích:

4x první místo, 3x druhé místo a 4 x třetí místo

Jmenovitě:

1. místo:

hoši 3. tříd – Adam Blabla (3. C) a Tobiáš Krella (3. A), dívky 6. tříd Lucie Kohutová (6. B) a Bára Huječková (6. B), dále Albert Vykoukal (8. A) a Bára Novotná (8. A)

2. místo:

kluci 4. tříd Samuel Gardoš (4. B) a Václav Vochala (4. A), hoši 6. tříd Fabián Gardoš (6. B) a Adam Štefek (6. B) a Adéla Kačmaříková (7. C)

3. místo:

děvčata z 5. třídy Izabela Ruprechtová (5. A) a Marie Novotná (5. B), ze 7. třídy Johanka Ozga (7. C) a Alex Dőmény (7. C) a z 8. třídy Marek Šrubař (8. A)

Všem účastníkům moc děkuji za úsilí, které při závodě vynaložili a výhercům moc gratulujeme.

Markéta Juřicová