Okrskové kolo florbalu

Dne 11. listopadu se na naší škole uskutečnilo okrskové kolo ve florbalu pro žáky 4. – 5. ročníku z okolí Frýdku-Místku. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů (ZŠ a MŠ Raškovice, ZŠ a MŠ Palkovice, ZŠ a MŠ Kozlovice, ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice a ZŠ a MŠ Sedliště)  a všichni sehráli zápasy každý s každým, které trvaly vždy 2 x 5 minut hrubého času.

Po zahajovacím nástupu se již začalo hrát a žáci naší školy si vedli velmi dobře. Nejprve porazili Palkovice 2:0, poté Sedliště 7:0, Kozlovice 2:1 a Dolní Domaslavice 4:1. Z výsledků je jasné, že naši hráči neztratili ani jeden bod a po zásluze zvítězili. Druhé místo obsadilo družstvo z Dolních Domaslavic, třetí byly Kozlovice, čtvrté Palkovice a na pátém místě zůstal tým ze Sedlišť.

Naši chlapci si díky vítězství vybojovali postup do okresního kola, které se uskuteční dne 23. 11. 2016 na 11. ZŠ ve Frýdku-Místku.

A kdo nás reprezentoval? Šimon Pohludka, Václav Opatrný, Martin Surma, Petr Hrabec a Tomáš Velčovský z 5. ročníku, Vít Hrubiš, Filip Sikora, Jan Čagala, Filip Blažek, Petr Jeník ze čtvrtého ročníku a Marek Michna a Daniel Strnadel ze třetího ročníku. Chlpaci gratulujeme.

Díky patří i panu učiteli Theuerovi, který všechny zápasy odpískal jako rozhodčí.

Za organizaci a přípravu týmu

Marek Veselka