Okresní kolo v přehazované – 4.místo

Dne 16.3. 2016 se žáci 5. ročníků zúčastnili okresního kola v přehazované, které se konalo na 6. ZŠ ve Frýdku – Místku. Na turnaji se sešli zástupci 10 škol, které byly nalosovány do dvou skupin. Naši žáci hráli ve skupině s 1.ZŠ, 2. ZŠ, 6.ZŠ a Chlebovicemi. Po velice vyrovnaných soubojích obsadili 2. místo a dostali se tak do finálové skupiny. Tam jim bohužel už štěstí nepřálo a nakonec skončili na 4. místě. I takové umístění je v této velké konkureci na okresní úrovni velmi hezké. Zásluhu na něm mají tito žáci: Michal Málek, Barča Kotásková, Ondřej Pohludka, Matěj Rozehnal, Tereza Smitalová, Jiří Staroba, Veronika Vlochová, Kamila Foldynová, Sára Pánková, Tadeáš Chodura a Martina Luxová. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

Markéta Muroňová