OD TABLETŮ KE KNIHÁM

Děkujeme rodičům a přátelům školy, kteří nám darovali přečtené, nepotřebné knihy, které rozšíří fond naší školní knihovny a nově vzniklého koutku ,,Knihoráje“.

Tento projekt vzbudil u dětí a rodičů velký ohlas. Můžeme říct, že byl úspěšný, neboť děti se souhlasem rodičů přinesly a stále přinášejí spoustu zachovalých, použitých i nových knih.

Mezinárodním dnem darování knih, který si celý svět od roku 2012 připomíná 14. února, obohatíme školní knihovnu těmito darovanými knihami, které jsme označili jako ,,DAR“ (D). Knihy budou zaevidovány do školní knihovny a dětem se tak rozšíří výběr knih k zapůjčení.

Cílem tohoto projektu je dát některým knihám další šanci na jejich přečtení a najít pro ně nové čtenáře, kterým třeba právě ta vaše nepotřebná kniha udělá radost. Tímto chceme opět děti přitáhnout zpět ke knihám a světu fantazie a ukázat jim, že volné chvíle mohou využít bez tabletů a mobilů.

Děkujeme za spolupráci 🙂

Za školní knihovnu N. Koperová