Nový kroužek Cvičení z českého jazyka

Kroužek_Cvičení_z_Čj_1 Kroužek_Cvičení_z_Čj_2Na přání žáků sedmého ročníku vznikl nový odpolední zájmový útvar – Cvičení z českého jazyka. Cílem kroužku je prohlubování znalostí z mateřského jazyka a zároveň získávání nových informací, které žáci sami použijí nejen ve výuce, ale především v praktickém životě.

První setkání kroužku se konalo v pátek 18. listopadu 2016. Zúčastnění nezaháleli a zábavnou formou si upevnili své vědomosti o vyjmenovaných slovech. V první řadě na ně čekal přehled všech vyjmenovaných slov, jejž následně užili v doplňovacích cvičeních, hádankách či při práci s pracovním listem. Celá hodina byla úvodem do objevování zajímavostí českého jazyka, které jsou zcela nevyčerpatelné.

Kroužek bude do konce 1. pololetí probíhat v pátky od 14.00 do 15.00 hodin ve třídě 4. B. Pokud by měl někdo ze žáků z 2. stupně o tento kroužek zájem, ať se informuje či přihlásí u jeho vedoucího Pavla Březinského. Žáci ho najdou v kabinetu ve 3. podlaží.