NÁVŠTĚVA EKOTÝMU NA ZŠ V DOBRÉ

Ve středu 21. února 2024 se náš Ekotým zajel podívat na návštěvu na ZŠ v Dobré, kde nás přivítali žáci Ekotýmu zdejší školy. Byly to děti z 2. stupně a připravily nám krásný program.

První hodinu jsme se vzájemně seznámili a rozdělili jsme se do 4 pomíchaných týmů. Druhou hodinu si pro nás připravili v tělocvičně hru, u které jsme si zacvičili a také luštili křížovku zaměřenou na ekologii. Moc nás to všechny bavilo. Třetí hodinu jsme v týmech poznávali rostliny, které nám promítali na tabuli. Pak jsme si vyhodnotili nejlepší týmy a dostali jsme odměny.

Dovezli jsme s sebou pro děti dárečky, které jsme vlastnoručně vyráběli a od kamarádů z Dobré jsme dostali upečenou perníkovou buchtu a také balíčky s dobrotami, pravítkem a magnetkou.

Celý náš Ekotým odjížděl s dobrou náladou hezky prožitého dopoledne. Všichni se bavili a odjížděli spokojeni. Určitě znovu naplánujeme společné setkání.

Za Ekotým Štěpi