Mikuláši, Mikuláši, kdo to tady děti straší?

Před příchodem Mikuláše, se děti seznámily s Mikulášskou tradicí, byly pasovány na čertíky a čertice, zahrály si na čertí školičku, stavěly peklo, hrály různé pohybové a smyslové hry a mnoho dalšího.

Dne 6. 12. 2017 naši školičku navštívila vzácná návštěva. Tak jako každý rok v tomto předvánočním čase, se na děti přišel podívat Mikuláš, nezbedný čertík a Andílci. Děti se pilně na jejich příchod připravili. Naučily se nové básničky, říkanky, písničky a došlo i na taneček.  Některé děti si pro vzácnou návštěvu připravily malý dáreček v podobě obrázků, které si vyrobily doma s rodiči. Mikuláš měl velkou radost. Čertík se do pekla vrátil sám, ale ujistil děti, že za rok se opět přijde podívat a zeptat, zda byly hodné.

Děkujeme Mikuláši za balíčky pro děti.