Lyžování na Sviňorkách – pro zájemce!!!

Vážení rodiče,

stejně jako loni nabízíme lyžování na Morávce na Sviňorkách. Cena lyžování na jedno dopoledne činí 100,- Kč + doprava. Plánujeme zatím pět  termínů –  pondělí 9. 1,  středa 11 . 1, čtvrtek 19. 1, pátek 20. 1 a středa 1. 2.2017. Odjezd by byl  vždy autobusem od školy v 8:07 hodin. Místní mohou ve stanovený čas dojít pod sjezdovku nebo je mohou dovézt i rodiče po dohodě s pedagogy. Lyže a vybavení bude žákům odvezeno od školy na přívěsném vozíku. Příjezd autobusem  ke škole tak, aby žáci stihli oběd, po obědě půjdou děti domů či do školní družiny. Je možné si děti opět vyzvednout na sjezdovce rodiči. Po celou dobu budou děti pod pedagogickým dohledem. V případě jakýchkoliv nečekaných událostí budete informováni na telefon, který také uvedete níže.

Letos jsme se rozhodli vybírat od všech dětí stejnou částku 500,- Kč +  následné doučtování za autobus, abychom nemuseli před každým lyžováním manipulovat s penězi. Pokud dítě pojede jen jednou, bude mu celkový přeplatek vrácen po celkovém vyúčtování, stejně jako ostatním dětem.

Povinná výbava dítěte: lyže, boty na lyže, helma, (hůlky – nejsou podmínkou), rukavice, čepice a dobré oblečení. Za seřízení vázání a celkový stav lyží ručí rodiče.

Účast rodičů možná za stejných cenových podmínek.

Přihlášky žáci obdrželi ve škole. prosím o návratnost do čtvrtku 5.ledna 2017. Popřípadě je možné začít lyžovat až příští týden.

V případě jakékoliv změny stačí dítěti napsat lísteček se změnou, který odevzdá panu Veselkovi.

Tato nabídka je určena pouze pro lyžaře. Případné zrušení akce se děti dozví minimálně den předem.

Případné dotazy a informace získáte na tel: 558425561 nebo na mailu: marek.mara.veselka@centrum.cz