KAŽDÝ JOB MÁ SVOU HVĚZDU

Na podzim minulého roku vyhlásil Moravskoslezský kraj zajímavou soutěž, jejímž záměrem bylo neformálním a zábavným způsobem přimět žáky základních a středních škol, aby přemýšleli nad různými profesemi a získali představu, co které povolání obnáší.

Týmy, které se do soutěže přihlásily, natočily krátké video, ve kterém stručně a kreativně představily vybranou profesi.

Z naší školy se zapojily dívky z 8. A a chlapci z 9. B. Obě práce byly výborně zpracované, ale do finále se z téměř 90 týmů dostali deváťáci, kteří natočili vtipné video o práci IT odborníků.

Na slavnostním vyhlášení, které se konalo v pondělí 30. ledna v Ostravě, se kluci dozvěděli, že obsadili nádherné 3. místo!

Děkujeme a blahopřejeme Adamu Stýskalovi, Stanislavu Novotnému, Šimonu Jurgovi a Jakubu Gardošovi za výbornou reprezentaci školy 😊.

Dana Bednářová