KARNEVAL 2022

Dne 31. 1. 2022 si pro 1. až 3. ročník připravili kamarádi z 8. B karneval pod vedením paní učitelky třídní Mgr. Dany Bednářové. Děti přišly v maskách a oslavily pololetní vysvědčení.

Nejprve se pod vedením zkušených tanečnic roztančily a rozehřály. Poté se rozdělily do skupin a obcházely stanoviště, na kterých byly různé úkoly. Po zdolání stanovišť měly děti diskotéku, při které paní učitelky a žáci 8. B vybírali 6 nejhezčích masek a nejlepšího tanečníka. Byl to úkol velice nelehký, protože všechny masky byly krásné.

Po rozdání sladkých odměn šestici nejhezčích masek a tanečníka nastalo rozloučení a ukončení karnevalu.

Chtěla bych jménem učitelek a pana učitele 1. – 3. ročníku moc poděkovat žákům třídy 8. B a také jejich paní učitelce třídní za krásně připravený karneval. Děti si ho moc užily.

Děkujeme.

Kristýna Felcmanová