KARNEVAL 2018

Ve středu 7. března 2018 proběhl v sále při restauraci Maryčka ve Vyšních Lhotách karneval. Děti přicházely v různých maskách. Navštívila nás například Červená Karkulka, Elsa, piráti, víly, kovbojové, hroznové víno, Homer Simpson, Pipi dlouhá punčocha, Spider man, různé princezny, kostra, námořníci a další.

Klauni na volné noze již byli připraveni předvést svou šou a tak se mohlo začít. Pustila se hudba a děti si zatančily a poté se jednotlivé masky představily. Následovaly soutěže, velmi bohatá tombola a také zábava pro rodiče s dětmi. Klauni si připravili bublinkovou šou v podobě malých, kouřových a obrovských bublin a mnoho dalšího.

Po celou dobu byl k dispozici bufítek, který nabízel párek v rohlíku, nápoje a velký výběr různých dobrot, upečených rodiči.

Celá akce se velmi vydařila a náš dík patří všem rodičům, kteří se zapojili do příprav s výzdobou, upekli dobrůtky do bufítku a donesly dárky do tomboly.

VELKÝ DÍK patří skvělým Klaunům na volné noze a již teď se těšíme na další jejich dovádění.