Informace ke stravování v ZŠ Raškovice 2021-2022

Nové přijaté děti do ZŠ
prosím přijďte osobně přihlásit ve dne 1. září 2021 od 8,00 do 11,00 hod. A to, za vedoucí ŠJ v budově ZŠ (kancelář vedoucí ŠJ).
V tento den vyplníte přihlášku ke stravování a zakoupíte si stravovací čip (100,- Kč).
Dostanete také Potvrzení k povolení inkasa pro zařízení a přihlašovací údaje k E- stravě.

Pokud vám nevyjde osobní schůzka v daném termínu, je možné mě kontaktovat a domluvit si schůzku pro zakoupení čipu.
A to: Na email: jidelnaraskovice@seznam.cz , kde uvedete jméno a příjmení dítěte , datum narození, třídu, kterou bude navštěvovat. Také číslo učtu, ze kterého, budeme stahovat měsíčně zpětně platby za skutečně odstravované obědy. Také vaše jméno, příjmení a tel. kontakt.
Pokyny pro stávající i nově přijaté děti k odhlašování
Stravné se nadále bude platit zpětně a to bezhotovostně/ inkasem.
Stravné je možné odhlašovat nejpozději do 7,00 hod. v daný den, emailem: jidelnaraskovice@seznam.cz ,telefonicky: 558 425 566 nebo přes E-stravu.
Jestliže si nestihnete včas odhlásit, můžete si 1. den nepřítomnosti dítěte ve škole oběd vyzvednout do jídlonosiče. A to od 11,00 do 11,30 hod. v jídelně ZŠ
Cena stravy v ZŠ (vyhláška o školním stravování , Vyhláška 107/2005Sb) od 1.9.2021
ZŠ 7-10let 11-14let 15 a více Zam. Cizí
Oběd 26,- 28,- 30,- 32,- 70,-
Další, podrobnější informace jsou uvedeny na internetových stránkách školy v provozním řádu ŠJ ZŠ.
K větší spokojenosti strávníků nadále zanecháme cenu stravného a výběr ze dvou jídel.
Jako novinky v tomto roce chystáme vaření s kuchařem Pájou z Master Chef 2020, pro žáky výběr obědového menu na přání, dny mezinárodní kuchyně, bezednou skleničku s možnosti výběru nápoje, salátový bar a facebookové stránky školní jídelny.
S přáním dobré chuti

Šárka Zaoralová V Ostravě 13. srpna 2021