Informace ke stravování v MŠ Raškovice

Nové přijaté děti do MŠ
prosím přijďte osobně přihlásit ve dnech 30. a 31. srpna 2021 od 8,00 do 10,00 hod. A to za vedoucí ŠJ v budově MŠ. Místnost bude upřesněna po příchodu do MŠ.
Novinka: Děti,které si u nás nově přihlásíte k celodennímu stravování, s tím, že pokud budete vyzvedávat dítě po obědě, dostane s sebou svačinku domů. Tato svačinka bude hygienicky balená. Jedná se o nutričně vyváženou svačinku která splňuje a doplňuje spotřební koš (ovoce, chutné pečivo, mléčné výrobky, zdravé tyčinky)

Pokud vám nevyjde osobní schůzka v daném termínu, je možné mě kontaktovat, nejpozději v den nástupu vašeho dítěte do MŠ.
A to : Na email: jidelnaraskovice@seznam.cz , kde uvedete jméno a příjmení dítěte , datum narození, třídu, kterou bude navštěvovat. Také číslo učtu, ze kterého, budeme stahovat měsíčně zpětně platby za skutečně odstravované obědy. Také vaše jméno, příjmení a tel. kontakt.
Stravné se nadále bude platit zpětně a to bezhotovostně/ inkasem.
Pokyny pro stávající i nově přijaté děti k odhlašování
Stravné je možné odhlašovat nejpozději do 7,30 hod. v daný den, emailem: jidelnaraskovice@seznam.cz nebo telefonicky: 558 692 466
Jestliže si nestihnete odhlásit, můžete si 1. den nepřítomnosti dítěte ve školce oběd vyzvednout do jídlonosiče. A to od 11,15 do 11,30 hod. v kuchyni MŠ
Cena stravy v MŠ (vyhláška o školním stravování , Vyhláška 107/2005Sb) od 1.9.2021
Mš 2-6letí celodenní 2-6 letí polodenní 7letí celodenní
Přesnidávka+ 9,- 9,- 10,-
Oběd 17,- 17,- 26,-
Svačina 10,- 10,-
Na nápoje+ 4,- 4,- 4,-
CELKEM 40,- Kč 30,-Kč 50,-Kč
+přesnidávka je u nas nejen zdravá, ale i chutná a splňující výživové normy. Je také denně doplněna o ovoce,zeleninu a teplý mléčný nápoj.
+nápoje jsou podávány během celého dne. Neobsahují umělé sladidla, barviva a konzervanty. Používáme přírodní šťávy, mošt, minerálky, čaje.

Šárka Zaoralová Vedoucí ŠJ MŠ V Raškovicích dne 11. srpna 2021