Hodnocení Mc Donald´s cupu

Dne 27. dubna se naši malí fotbalisté z první až třetí třídy vydali do Palkovic na okrskové kolo McDonald´s cupu ve fotbalu. Jelikož nám počasí nepřálo, odehrála se nakonec všechny utkání v tělocvičně. Naši fotbalisté se postupně utkali s týmy z Morávky, Palkovic a Kozlovic a nakonec obsadili pěkné 3. místo.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Filip Sikora, Šimon Ochman, Sára Javorová, Marek Michna, Dan Strnadel, Jakub Gardoš, Václav Kutěj, Stanislav Novotný, Rostislav Švrček a Jan Čagala.

Gratulujeme k výsledku a děkujeme za reprezentaci školy.

Stejný turnaj absolvovali o dva dny později i žáci 4. – 5. ročníku. Zde už počasí vyšlo a celý turnaj se odehrál na velkém travnatém hřišti v Palkovicích. Náš tým postupně sehrál utkání s týmy z Palkovic, Dobré, Chlebovic a Kozlovic, a jelikož ani jednou neprohrál, obsadil nakonec pěkné a postupové první místo, když skončil s celkovým skóre 16: 0. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole ve Frýdku-Místku.

Náš tým reprezentovali tito žáci: Michal Málek – autor 11 branek, Tadeáš Chodura, Jiří Staroba, Bára Kotásková, Ondřej Pohludka – brankář, Matěj Rozehnal, Jáchym Foldyna, Tomáš Velčovský, Dominik Dorociak a Robin Foldyna.

Marek Veselka