Halový fotbal

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dále se už také rozběhly soutěže halového fotbalu. Letos jsme do okrsku poslali jen tým z 6. – 7. třídy. V okrskovém kole, které se hrálo na 6. ZŠ, jsme po velmi dobrém výsledku postoupili ze skupiny a následně jsme se probojovali až do finále, které jsme také vyhráli. V konkurenci městských škol je tento postup o to cennější.

V základní skupině jsme postupně porazili 8. ZŠ a 6. ZŠ, v semifinále pak tým z Paskova a ve finále po dramatickém průběhu jsme zdolali i tým ze 4. ZŠ.

Okresní kolo nás čeká dne 29. 11. 2016 a jsme zvědavi, jak se nám bude dařit.

Ve fotbale nás reprezentovali tito žáci: Michal Málek, Tadeáš Chodura, Jiří Staroba, Ondřej Pohludka, Matěj Rozehnal z 6. ročníku a Marek Šulc, Matyáš Ochman, Václav Koloničný, Jakub Růžička a Ondřej Stříž ze 7. ročníku. Gratulujeme.