FUTSALOVÁ LIGA

V letošním školním roce 2021-2022 jsme se v rámci školní Futsalové ligy přihlásili s chlapci 6. – 7. tříd a 8. – 9. tříd. Obě tyto kategorie odehrály své turnaje ještě před Vánocemi.

Tým 8. – 9. třídy odcestoval do dalekého Bílovce pod vedením pana učitele Ing. Jana Sonnka, kde odehrál 3 utkání ve skupině s tím, že první dva postupují dále. Na turnaji se potkali s týmy: Ostrava – Poruba, Bílovec a Hlučín. Bohužel po remíze 2:2 s Hlučínem a prohrách s Porubou i Bílovcem kluci dále nepostupují.

Tým 6. – 7. třídy odcestoval také do Bílovce pod vedením pana učitele Mgr. Martina Theuera. Zde odehráli kluci pouze dvě utkání, a to s Ostravou – Porubou a Bílovcem. Vzhledem k těsné výhře a odstoupení čtvrtého soupeře kluci vybojovali postup do dalšího kola futsalové ligy!

Moc rád bych poděkoval všem hráčům, kteří se zúčastnili a nechali na hřišti vše. Dále patří dík panu Kubíčkovi, který nám pomohl s dopravou devítimístným autem. A v neposlední řadě panu učiteli Theuerovi, který dokázal kluky vyhecovat k těmto výkonům.

Jan Sonnek