EKOKONFERENCE

Jako završení našeho celoročního snažení v oblasti environmentální tématiky proběhla na naší škole v úterý 22.6.2016 ekokonference. Zúčastnily se jí děti z naší školy a učitelé. Magda a Petra z ekotýmu nám připomněly, co všechno jsme letošní rok v naší ekoškole udělali.ekokonference 1

Připomněli jsme si naše tematické dny, zopakovali jsme si ekokodex. Děvčata seznámily ostatní spolužáky s prací ekotýmu, představily dětem ekotým a zábavnou formou zjišťovaly znalosti našich dětí.

ekokonference 2

Připomněli jsme si obhajobu ekotitulu a Majda s Petrou ukázaly dětem, jaká práce se skrývá za úspěšnou obhajobou. Ukázali jsme si novou vlajku, ocenění ekotýmu a nové logo, které si vymyslely děti z ekotýmu.

ZNAK_v2

S chutí se pouštíme do nové práce a doufáme, že se nám bude dařit i nadále naplňovat kritéria Ekoškoly. Už dnes přemýšlíme, co nového nás v příštím roce čeká a těšíme se na nové úkoly, které jsou pro nás výzvou.

Máme za sebou kus dobře odvedené práce, ale stále je co zlepšovat a my doufáme, že společně se budeme posouvat ke stále hezčí, čistější, příjemnější, ekonomičtější a ekologičtější škole.

Hezké prázdniny všem 🙂

Váš ekotým a ekokoordinátorky