Dne 2.12. naši žáci sehráli dva turnaje ve florbalu.

Tým žáků 6. – 7. ročníku jel na 7. ZŠ do Místku, kde sehrál turnaj organizovaný ASŠK. Po sehrání všech pěti týmu každý s každým se naši žáci umístili na krásném druhém místě, když nestačili pouze na žáky z 8. ZŠ. Pěkný a bojovný výkon předvedli tito žáci: Marek Šulc, Ondřej Stříž, Martin Sonnek, Michal Málek, Tadeáš Chodura, Jiří Staroba, Matěj Rozehnal a Ondřej Pohludka. Děkujeme za reprezentaci školy.

Tým žáků 4. – 5. ročníku nastoupil ke svému klání v naší sportovní hale v Raškovicích. Po vítězství ve skupině, kde porazili postupně Frýdlant, Kozlovice a Dobrou se naši malí florbalisté utkali ve finále s týmem Třince, který vyhrál druhou skupinu. Utkání, které trvalo dvanáct minut, se pro nás nevyvíjelo dobře. Ještě v desáté minutě jsme prohrávali 1:2, ale díky dvěma trefám jsme nakonec dokázali vyhrát 3:2. Chlapci si tím zajistili postup do krajského kola turnaje MŠMT pod záštitou paní ministryně školství. Věříme, že i tam uhrají solidní výsledek. Děkujeme za reprezentaci. Na tomto krásném výsledku se podíleli tito žáci: Šimon Pohludka, Petr Hrabec, Tomáš Velčovský, Jan Čagala, Filip Sikora, Filip Blažek a Petr Jeník.

Marek Veselka