Děvčata z 8. B bodovala

V posledních dvou týdnech se ve třídě 8. B zadařilo v literárních soutěžích. Žákyně Anna Gucká uspěla v obvodním kole Celostátní přehlídky recitátorů. Umístila se na 4. postupovém místě a bude naši školu 15. 3. dále reprezentovat v kole okresním.

I Stela Húsková slavila úspěch, však v jiné soutěži. Získala krásné 3. místo v soutěži „O nejhezčí básničku“, která byla vyhlášena v rámci Moravskoslezského kraje. Měla dvě kategorie: I. a II. stupeň. Žáci měli tvořit básně na téma „Zdál se mi sen“. V rámci kategorie II. stupně porotci vybírali 3 nejkrásnější básně z počtu zhruba 230 básní. V pátek 3. 3. byla třída na vyhlášení vítězů v Ostravském výstavišti na Černé louce a Stela převzala dárkový poukaz – výlet zdarma do Expozice historických motocyklů a Miniuni – světa miniatur, kde se mohou podívat s celou třídou.

Oběma děvčatům gratulujeme a přejeme úspěchy v dalších kolech a soutěžích.