ČEPS CUP FLORBAL

Dne 12. listopadu se ve sportovní hale v Raškovicích uskutečnil další díl florbalového turnaje Čeps cup. Turnaje se zúčastnilo družstvo dívek a chlapců z naší školy a další týmy z okolí. Celkem se v chlapecké kategorii sešlo 8 družstev a u děvčat tři družstva.

Chlapecký turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Naši borci se postupně utkali s týmy z Nošovic, Dobré a Dobratic. Dvě výhry nad Nošovicemi a Dobraticemi bohužel k postupu z prvního místa nestačily, neboť tým z Dobré byl nad naše síly. Nakonec naši chlapci obsadili ve skupině pěkné druhé místo. Tým hochů reprezentovali: Adam Rusňák, Štěpán Pálenič, Jakub Klanica, Albert Vykoukal, Martin Matějka, Jan Popelka, Viktor Mach, Ondřej Bulko, Marek Šrubař a Josef Ošťádal. Děkujeme za reprezentaci školy.

Děvčata si vedla o poznání lépe a po výhře 5: 0 nad Dobraticemi a 4:0 nad Frýdlantem obsadila první pozici a zajistila si tak postup do Ostravy na krajské kolo. Za tým dívek hrály Andrea Ramíková, Michaela Bartoňová, Adéla Laníková, Gabriela Strnadlová a Šarlota Pánková. Holky děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k postupu.

Marek Veselka