BRUSLENÍ

Bruslení v hale Polárka

Ve středu 19.10.2016 jsme uspořádali pro zájemce z naší školy bruslení. Zúčastnilo se ho 80 dětí od 3. do 9. tříd. Jeli jsme autobusy do Frýdku – Místku, do haly Polárka, kde se celá akce konala.

Sraz byl v 8.00 u školy. Poté, co dorazil i poslední autobus, jsme se vydali na cestu.

V hale jsme se začali obouvat a půjčovat si brusle. Nastal první zádrhel, neboť jako každé bruslení, ne všechny děti si umí dotáhnout brusle. Musel přispěchat na pomoc doprovod v podobě dospělých, který dětem pomáhal.

IMG653

V 9.00 se rozezněla hudba a všechny děti se rozjely po ledě. Někteří zjistili, že přecenili své síly, a že nejsou až tak zdatnými bruslaři jak si mysleli. Ale i pro takové zde byla rychlá pomoc v podobě vozíčků a velmi ochotných spolužáků, kteří jim přispěchali na pomoc.

IMG656

Také pedagogický doprovod se nezastavil a stále dotahoval povolené brusle, pomáhal a dohlížel nad dětmi.

Pro zájemce uspořádal pan učitel Veselka a pan učitel Theuer slalom na čas. Vypůjčili jsme si gumové kužely a pak již nic nebránilo tomu, aby si slalom mohli všichni vyzkoušet.

IMG657

Bruslení se nám moc líbilo, vše proběhlo bez vážnějších komplikací a již teď se těšíme na další bruslení.

IMG654