Branný den

Vyhodnocení branného dne

V pátek 24. června se u Bobra konal branný den pro zájemce z 5. až 9. tříd. Žáci se rozlosovali do tříčlenných družstev a poté již mohli vyrazit na trať, která vedla od Bobra kolem jezu, dále pod Prašivou a po modré zpět dolů k řece a do cíle u Bobra.

Během celé trasy čekalo na žáky několik úkolů. Stříleli ze vzduchovky, plnili zdravovědu, orientovali se v mapě a pracovali s buzolou, skládali mapu, vyzkoušeli airsoftové zbraně, házeli na cíl a ochutnávali různé pochutiny, aby poznali, o co jde.

Z výsledného času se poté odečítaly minuty za získané body a došli jsme ke konečnému času.

Zvítězilo družstvo s názvem Červení ve složení: Jakub Muroň z 8. B, Radim Zubek z 5. A a Nikol Rusňáková z 6. B. Gratulujeme. Nicméně ocenit je nutné všechny, kteří se do závodu vydali, neboť páteční podmínky byly skutečně náročné a proto gratulujeme všem, kteří nakonec na trať vyběhli.

Za organizaci děkuji panu Václavíkovi, který se postaral o trasu závodu a airsoft, paní učitelce Juřicové a Adamové a žákyním 9. ročníku Evě Šebestové, Simoně Gregušové, Tereze Mecové, Justýně Hrubišové, Valérii Šebestové a Martině Koláčkové za pomoc na disciplínách.

Marek Veselka

BranDen16-05BranDen16-04BranDen16-03BranDen16-02BranDen16-01BranDen16-11BranDen16-10BranDen16-09BranDen16-08BranDen16-07BranDen16-06