ANDĚLSKÝ DEN

V týdnu od 11.12. 2017 jsme naši školičku proměnili do nádherné předvánoční nálady plné očekávání. Děti se seznámily s tradicemi, které tento předvánoční čas přináší. Při poslechu vánočích koled, připravily malé dárečky, zapojily se do výzdoby třídy, nastrojily si na třídách stromeček a trénovaly na den ,,D“, který se konal ve čtvrtek 14.12. 2017, aby mohly rodičům, babičkám, dědečkům, tetičkám, strýčkům, sourozencům ukázat Andělské vystoupení.

Dopoledne Andělského dne do školičky zavítal Ježíšek a děti tak na jednotlivých třídách dostaly spousty nádherných dárečků, které jim udělaly velkou radost. Odpoledne, tak bylo věnováno besídce a dílničkám.  Dospěláci měli možnost vypít si kávu, čaj nebo vánoční punč, který byl také připraven pro děti, ochutnávali cukrovíčko, při poslechu koled. Domů všichni odcházeli s malými dárečky, které si vytvořili společně s dětmi a s příjemnou předvánoční náladou.

Rozdávání dárečků, besídka, ale také dílničky se vydařily. Děkujeme rodičům, za cukrovíčko, že věnovali svůj čas k přípravě Andělských kostýmů pro děti, abychom si tento den náramně užili a za příjemnou atmosféru, kterou se nám společně podařilo vytvořit.

Celý kolektiv MŠ Vám všem přeje kouzelné Vánoce a úspěšný start do Nového roku 2018.