KLUCI Z PRVNÍHO STUPNĚ STÁLE VÁLÍ DÁL

Žáci z první stupně, konkrétně ze 4. a 5. třídy, stále podávají dobré výsledky.  Dne 19. prosince 2017 si jeli poměřit síly na krajské kolo Čeps turnaje v Ostravě, kde se probojovali z okresního kola.

Kluci ve skupině narazili na Oceláře z Třince, s nimiž prohráli 2: 0, tento výsledek bohužel nakonec rozhodl o tom, že náš tým nepostoupil do dalšího kola z prvního místa, neboť dále postupoval jen vítěz. Další zápas kluci jednoznačně přejeli tým ze 7. ZŠ ve FM 5:1 a nakonec hráli o druhé místo s týmem z Kozlovic. Zápas skončil remízou 2:2, ale díky lepšímu skóre skočili naši kluci druzí.

Mockrát děkujeme panu faráři, který nás do Ostravy odvezl.

Náš tým reprezentovali tito žáci: brankář Filip Blažek, Jan Čagala, Filip Sikora, Vít Hrubiš, Petr Jeník a Dan Strnadel. Kluci, díky za skvělou reprezentaci školy.

Marek Veselka