Bronz z Mezinárodního festivalu vánoční hudby

Víkend 8.-10.prosince 2017 byl pro sbor Caro opět úspěšným, z „Medzinárodného festivalu adventnej a vianočnej hudby“ v Bratislavě dovezl bronz, který vybojoval v kokurenci 14 sborů z celého světa.

Velkou zásluhu na tomto úspěchu mají učitelé, sbormistryně Mgr. Anna Kajzarová, Mgr. Táňa Farná, jež sbor doprovází hudebně, pedagogický dozor, tetokrát podpora Mgr. Venduly Chodurové a Mgr. Radany Hlisnikovské, samozřejmě rodiče, bez nichž by se akce neobešla, obrovská zásluha rodiny Popelkových a Luzarových, zejména mohutná podpora rodičovská v klubu fanoušků.

A děti, jež zpívaly s obrovskou chutí a nasazením, ocenění si určitě zasloužily.

A co je ještě krásné poslouchat kromě hudby, když volají ze Slovenska účastníci akce z řad publika, že musí osobně škole poděkovat, že zrovna náš sbor zaujal, že naše děti byly kouzelné a „milučké“, proto si naši školu našli na internetu, aby nám předali velký dík za zpříjemnění Adventu.