ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

Dne 19. září se na stadionu Slezan ve Frýdku-Místku konal Atletický čtyřboj. Celkem se této disciplíny zúčastnilo sedm škol. Žáci soutěžili ve vytrvalostním běhu na 800, respektive na 1000 metrů, dále ve sprintu na 60 metrů, hodu míčkem či vrhu koulí, skoku vysokém nebo skoku dalekém.

Za každou disciplínu získávali členové družstva body dle atletických tabulek. Celkový součet získaných bodu určil vítěze. Naši chlapci se umístili ve složení Vojtěch Sikora, Jakub Čagala, Marek Šulc, Martin Sonnek a Matyáš Ochman na sedmém místě. Chlapce zradil především vytrvalostní běh a hody. Děvčata obsadila čtvrté místo ve složení Miriam Kollárová, Karolína Kasincová, Stela Húsková, Alena Garbová a Adéla Blahutová.

Děkujeme za reprezentaci a vzorné chování při soutěži.

Marek Veselka