PINGPONGOVÝ TURNAJ 3. – 5. TŘÍD A 6. – 8. TŘÍD

V úterý 4. června jsme pořádali pingpongový turnaj po vyučování ve škole. V kategorii 3. – 5. tříd se zúčastnilo 15 hráčů. Z celkového vítězství se radoval Tobiš Krella, který vyzval ve finále Sama Gardoše. Ten obsadil 2. místo a na 3. místě se umístila Izabela Ruprechtová, jež porazila Adama Blablu.

V kategorii 6. – 9. tříd se zúčastnilo 7 hráčů + vítěz první kategorie Tobiáš Krella, který se neztratil a skončil jako třeťák na 6. místě. Celkové 1. místo obhájil již potřetí v řadě Tomáš Klimánek a vypadá to, že se na škole nenajde nikdo, kdo by ho dokázal porazit. Na 2. místě skončil Filip Gurecký, jenž v semifinále až v tiebreaku dokázal zdolat Tobiáše Jurgu. A na 3. místě se umístil již jmenovaný Tobiáš Jurga, který opět v tiebreaku zvítězil nad 4. Martinem Matějkou.

Jan Sonnek