PREVENTIVNÍ LEKCE: NECHEJ MĚ, NE, JÁ NECHCI! – 3. A

Jak se naučit říkat „Nechej mě, ne, já nechci“? Právě toto důležité téma absolvovali žáci třídy 3.  A ve čtvrtek 23. 11. 2023, a to s velmi šikovnou a inspirativní lektorkou Bc. Michaelou Hruškovou z Poradny pro ženy a dívky.

Paní lektorka samotnou přednášku pojala velmi poučně, ale hlavně zábavně. Na přednášce nechyběly zajímavé příběhy z praxe, ukázkové situace a nejpřínosnější byla otevřenost všech účastníků, kteří mezi sebou sdíleli své životní zkušenosti. Věřím, že tato přednáška žákům do života velmi dala, naučili se nebát říkat „NE“ a také již ví, jak se chovat v situacích ohrožení.  Beseda se všem velmi líbila, což potvrdilo i to, že žáci své pozitivní dojmy mezi sebou aktivně po přednášce sdíleli.

Josef Michálek