RAŠKOVICE MAJÍ TALENT

V pátek 28.4 se na naší škole pořádala soutěž všech možných talentů. Přihlásit se mohl kdokoliv, kdo měl odvahu a umí něco, co není běžné. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií – 1. – 4. třída a 5. – 7. třída. Starší žáci se nepřihlásili.

O vítězích rozhodovali diváci – žáci a učitelé, ti vybrali první 3 místa. O absolutním vítězi rozhodla porota, která byla ve složení: paní ředitelka Hana Kachtíková, paní sekretářka Simona Mecová, paní družinářka Andrea Mičulková, paní učitelka Kristýna Felcmanová a pan školník Petr Kohut. Rozhodnout, kdo je nejlepší, nebylo vůbec jednoduché. Viděli jsme čísla plná tance, pohybu, hudby, veselých vtipů, scének i trefování na branku.

V 1. kategorii se děti umístily takto:

3. místo – Renáta Vitásková z 2. A – disco tanec

2. místo – Kupcová Markéta ze 4. A – hra na kytaru a zpěv

– děti z 3. B – dramatická scénka poslední boj s Murien

– holčičky z 1. B – taneček Sofia

1. místo – Alžběta Adamová ze 4. B – „cvičení“ v síti zavěšené na kruzích

Cena poroty – Ladislav Zajíc z 2. B – vyprávění vtipů.

Ve 2. kategorii se děti umístily takto:

3. místo – děvčata z 6. B – Vačiči tým – tanec

– Beáta Guricová, Anna Adamusová ze 7. B – tanec

– sourozenci Ševčíkovi, sestry Novotné, Antonín Felcman – hudebně-taneční číslo za doprovodu bicích a klavíru

2. místo – děvčata z 6. B – scénka MISS 2023

1. místo – Tomáš Klimánek ze 7. A – skládání Rubikových kostek

Cena poroty – Adéla Kanioková, Klára Kratošová, Antonie Svozilová, Kristýna Švrčková z 5. tříd – tanec se stuhami.

Veliké poděkování patří všem vystupujícím dětem, které předvedly, jak jsou šikovné a talentované. Prostě a jednoduše, Raškovice opravdu mají talent!!!

Ivona Lemon