MINIKOPANÁ – OKRSKOVÉ KOLO

Dne 12. 4. se žáci 7., 8. a 9. tříd zúčastnili okrskového kola v Minikopané ve Frýdku – Místku (stadion stovky). Po loňském postupu z tohoto kola, měli žáci co obhájit. V sestavě (M. Michna, D. Strnadel, P. Namyslo, G. Tsitzas, V. Mach, R. Švrček, M. Ručka, D. Gola, T. Vitásek, M. Šrubař, A. Vykoukal) se jim to v Místecké skupině opět povedlo.

První utkání proti 8. ZŠ jsme od prvního poločasu prohrávali 0:2, ale po úžasné poslední 5 minutovce jsme utkání otočili na konečných 3:2. Poslední branku zařídil Matěj Ručka v posledních 10s. V druhém a třetím utkání jsme dominovali. Nad Paskovem jsme vyhráli 3:1 a 6. ZŠ jsme porazili 2:0. Postup do okresního kola, které je hned příští týden 18.4. je úspěchem celého týmu.