KARNEVAL 2023

Poslední lednový den roku 2023 se na celém 1. stupni nesl v duchu karnevalu, který si pro děti připravili žáci 9.A.

Po úvodním přivítání proběhla společná přehlídka kostýmů všech dětí i jejich třídních učitelů, která byla velmi pestrá a originální. Následovalo roztančení v režii zkušených tanečnic. Poté se děti rozdělily do skupin, ve kterých plnily spoustu zajímavých a zábavných disciplín a úkolů.

Následně proběhlo pečlivé sčítání všech bodů a hlasů. Bylo vyhlášeno 5 nejhezčích masek z jednotlivých ročníků a byla odměněna první tři místa ve skupinových disciplínách. Dortem byla také odměněna třída s největším počtem kostýmů ve třídě a zároveň s nejoriginálnějším kostýmem p. učitelky třídní.

Sladké odměny obdržely všechny zúčastněné děti a poté jsme se společně rozloučili.

Věříme, že karneval byl pro děti příjemnou oslavou pololetního vysvědčení. Poděkování patří žákům 9.A za krásně připravený program a všem dětem i učitelům za nápadité a krásné kostýmy.

Daniela Beloritová