AUDIT JE ZA NÁMI!

Naše škola získala v roce 2018 již po několikáté mezinárodní titul Ekoškola.

V tomto školním roce platnost vyprší a my se momentálně ucházíme tento titul obhájit!

Především členové Ekotýmu s tím měli v uplynulých měsících plné ruce práce. Nestačí totiž jen poslat do Prahy přihlášku, ale museli jsme vypracovat analýzu školy, vyhodnotit plán činností, napsat zprávu o tom, jak program Ekoškola na naší škole běží. Tyto dokumenty byly do konce dubna zaslány do Prahy.

Ve středu 4. května 2022 následoval audit, kdy k nám do školy přijela paní auditorka, krajská koordinátorka programu Ekoškola E. Wojnarová. Žáci z Ekotýmu jí prezentací seznámili s naší činností a aktivitami. Pozvali ji na prohlídku a ukázali, co všechno ve škole vlastně máme. Poté pohovořila se zástupci paní ředitelky a koordinátory EVVO.

A jak jsme dopadli? To se dozvíme do tří týdnů, protože o tom bude rozhodovat komise Ekoškoly z Prahy.

Ať to dopadne příznivě nebo ne, patří v každém případě velký dík všem, kteří se na Ekoškole podílejí. 🙂

Ekotým