ŠKOLKÁČI NA KARNEVALE

Období masopustu si celý minulý týden připomínaly děti ve školce. A jaký by to byl masopust, kdyby chyběl karneval!

Protože už měli žáci z 8. B s pořádáním karnevalu zkušenost, nebáli se pustit i do přípravy akce pro děti z naší školky. Podle věku byli školkáčci rozděleni do dvou skupin, každá z nich si užila svou hodinu plnou zábavy, aktivit a tanečků ve sportovní hale.

Naši malí kamarádi za námi do školy nechodí moc často, přesto se během chvilky chovali jako doma i v obrovském prostoru haly. Nejdříve se starších žáků trochu báli, ale později už v krásných a originálních karnevalových maskách pěkně řádili 😊.

Jsme rádi, že si malé děti soutěže užily a těšíme se, až se zase společně potkáme na další akci!

Dana Bednářová